ЗМІНИ МОЖЛИВІ, ЯКЩО ЗАКОНИ ПРАЦЮЮТЬ ЧІТКО. Історія Успіху учасниці програми “Молодь Змінить Україну”.

Анжеліка Іванова працює помічником-консультантом заступника Голови Комітету закордонних справ, за попередні три роки роботи у парламенті, вона має здобутки у вигляді внесених до законів поправок та приймала участь у розробці нових законопроектів.

У 2016 році Анжеліка відвідала по програмі “Молодь змінить Україну” Німеччину, де сферою її дослідження став контроль за використанням публічних фінансів. Отриманий досвід було адаптовано та впроваджено в Україні після поїздки під час роботи у Парламенті.

Також Анжеліка була координаторкою гендерної компоненти міжнародного проекту USAID у ГО “Український жіночий фонд”. Разом з командою вона допомагала українським жінкам відчути себе більш впливовими та стати сильнішими.

 

 

“Жінки така ж потужна частина суспільства, як і чоловіки” – Анжеліка Іванова.

 

 

 

 

 

Анжеліка є експерткою із законотворчості, викладає відповідні тренінги та практичні воркшопи. Сферами зацікавлення також є: парламентська діяльність, законотворчість, органи державної влади, виконання функцій держави, громадська діяльність у сфері реформи державного апарату та публічне управління загалом.

На початку 2018 року Анжеліку було включено до Пулу Менторів ГО “МЗУ”, які готові проводити навчання для наступних поколінь учасників програми “Молодь змінить Україну” Фонду Родини Богдана Гаврилишина.  Вона має досвід і готова ділитися з новими учасниками знаннями у таких сферах, як: політична та громадянська освіта, проектний менеджмент, відповідальне громадянство, парламентська діяльність, законотворчість.

Про здобутий досвід Анжеліки Іванової в межах поїздки до Німеччини та його застосування в Україні дивіться докладно у відео-інтерв’ю з Ольгою Ксьонз спеціально для проекту #MZUsuccessStories:

(Відео: Олександр Дяченко)

 

Матеріал підготовлено під час проведення дослідження, результатом якого став RESEARCH AND INFORMATION REPORT on the Young Generation Will Change Ukraine (or Molod Zminyt Ukrianu – MZU) Program Alumni Association, 2018.

 

Автор колонки “Історія Успіху”: Юлія Харченко