Зустріч молоді з Послом Австрії в Україні пані Герміне Поппеллер

Про теми, які досліджуватимуть учасники програми “Молодь змінить Україну” в європейській поїздці, говорили сьогодні з Послом Австрії в Україні.

Традиційно перед від’їздом до європейської країни по програмі “Молодь змінить Україну” учасники мають зустріч з послом країни, яку відвідають та настановчу зустріч у Фонді родини Богдана Гаврилишина.
Висловлюємо подяку Послу Австрії в Україні пані Гермін Попеллер за гостинність, корисні поради та цінні настанови для учасників. Команда запрезентувала перед пані Посол та Флоріаном Кьольфюрстом програму свого візиту, обговорили напрямки дослідження в Австрії кожного учасника поїздки та отримали безцінні поради щодо доповнення програми.
Вікторія Старцева, Тетяна Монке, Анна Коломієць, Світлана Воєділова та Артур Акопян вивчатимуть європейський досвід ефективного реформування з акцентом на питаннях культурної дипломатії, гендерної рівності, екології та сільського господарства. А по приїзді ділитимуться з громадськістю результатами свого дослідження.
Кожен на своєму місці, через власні проекти, щоденну активну діяльність робить частинку власного внеску. Таким чином всі разом реалізовуємо місію Богдана Гаврилишина, який щиро вірив у молодь, яка змінить Україну!
Класно, що є такі організації як Фонд родини Богдана Гаврилишина, які дають можливість молоді розвиватися та розширювати свої кордони. І я дуже щаслива спостерігати, що в Україні їх стає все більше, – Анна Коломієць, учасниця програми “Молодь змінить Україну” (Черкаси).