ДАВАЙТЕ ЗАПРОВАДИМО ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

19 жовтня 2019 року Фонд родини Богдана Гаврилишина офіційно розпочав кампанію на підтримку запровадження Всеукраїнського дня відповідальності. Обрана дата є датою народження всесвітньо відомого науковця та візіонера Богдана Гаврилишина. 

Саме в цей день родина, друзі, команда фонду зібралися разом у парку Шевченка в Києві, щоб разом висадити квіти біля пам’ятного каменя.  Хризантемова акція пам’яті вдалася напрочуд теплою та душевною.  Більше фотографій за посиланням.

 

 

Богдан Гаврилишин своїм життєвим прикладом та досягненнями довів, що індивідуальна відповідальність кожного – це ключова цінність, яка здатна змінювати світ навколо. У 2014 році Богдан Дмитрович створив Декларацію відповідальності людини, яка стала відповіддю та продовженням Декларації прав людини. Він вірив, що настане день, коли ООН прийме Хартію відповідальності людини і змінить цим світову парадигму.

А поки, кожен з нас несе відповідальність за власне життя та успіх, за розвиток своєї родини, громади, країни і, врешті, світу. Тож давайте разом своїми відповідальними діями щодня змінювати життя та навколишній світ на краще!

Запрошуємо підтримати ініціативу встановлення Дня відповідальності!

Якщо Ви особисто або Ваша організація бажаєте приєднатися до ініціативної групи на підтримку Дня відповідальності, просимо заповнити форму. 

Якщо бажаєте самостійно роздрукувати такі таблички як на світлині, щоб у своїй громаді провести акцію на підтримку Дня відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина, завантажуйте їх тут.

#ДеньВідповідальності
#ResponsibilityDay