Допоможи Декларації Відповідальності Людини заговорити однією з мов світу!

До дня народження видатного науковця та візіонера Богдана Гаврилишина, у межах проєкту #bh15, Фонд родини Богдана Гаврилишина та спільнота випускників “Молодь змінить Україну” запускає проєкт із перекладу Декларації Відповідальності Людини. 

Декларація відповідальності людини — це 15 простих пунктів, створених Богданом Гаврилишиним з метою змінити світ через відповідальну поведінку на всіх рівнях.

Допоможи нам донести важливі та водночас прості істини існування людини в суспільстві та її гармонії із природою. А ще зробити відповідальність зрозумілою всім, а відповідальну поведінку – стилем життя.

Наші цілі:

  • Перекласти Декларацію на 6 офіційних мов ООН:

– англійська;

– арабська;

– іспанська;

– китайська;

– російська;

– французька.

  • Перекласти Декларацію на 15 найбільш вживаних мов світу. 

Проте ми не обмежуємо себе лише 15-ма мовами, наша амбітна мета — об’єднати якомога більше мов світу навколо цінностей, закладених у Декларації відповідальності людини.

  • Створити відеоролик проєкту перекладу Декларації відповідальності людини за участі молоді з різних куточків світу.

Запрошуємо тебе долучитись до спільної справи!

Якщо тобі близькі цінності та принципи Декларації відповідальності людини, якщо ти професійно володієш якоюсь мовою або бажаєш, аби Декларація “заговорила” твоєю мовою — тоді ми шукаємо саме тебе!

Заповнюй коротку форму за посиланням (https://cutt.ly/JfKUY60), вказуй мову, якою володієш, та долучайся до команди з перекладу Декларації відповідальності людини. Після заповнення цієї реєстраційної форми з тобою сконтактують координатори проєкту.

У разі виникнення додаткових запитань пишіть координаторці проєкту Вікторії Старцевій на цю електронну адресу: viki_star2003@yahoo.com

Переклад Декларації Відповідальності Людини — почесний внесок у розвиток суспільства, а твій вклад у якості перекладача чи редактора є надзвичайно цінним для популяризації засад та принципів, закладених у ній. Твоє ім’я увійде до історії і буде згадане в почеcному переліку волонтерів світової спільноти, які допомогли зробити цей проєкт можливим.