Фонд родини Богдана Гаврилишина отримав відзнаку Ukrainian ID Awards

7 червня в Каневі на Тарасовій горі під час Міжнародного Форуму Ukrainian ID відбулась церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards. Нагородами відзначили Фонд родини Богдана Гаврилишина, Катерину Гандзюк та Іллю Бондаренко. 

 

Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім’я процвітання та гуманізації людства, та покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує практику відзначення тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном, – президент Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Фонд родини Богдана Гаврилишина отримав нагороду за вагомий внесок у гуманізацію суспільства, оскільки промотує в українському суспільстві цінності відповідальності, співпраці та професіоналізму, а також розробляє та реалізує програми для молоді. Нагороду вручили Патриції Шморгун Гаврилишин, дочці Богдана Гаврилишина та співзасновниці фонду.
Свого часу Богдан Гаврилишин, разом з дев’ятьма почесними авторами, серед яких Мирослав Попович, Любомир Гузар, Іван Дзюба, Володимир Горбулін, створив “Українську хартію вільної людини”, побудовану на цінностях людини. А у 2014 році видатний українець запропонував Україні та світу Декларацію відповідальності людиниБогдан Гаврилишин відомий також як один з «батьків» знаменитого World Economic Forum (Давос, Швейцарія), що на самому своєму початку, в далекому 1971-му, носив скромну назву «Європейський форум менеджменту». Організатори та партнери Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID мають амбітну мету перетворити захід у Каневі на «український Давос».
Серед учасників Ukrainian ID у цьому році були також Ханс-Йозеф Фелл, Джон Хербст, Алекс Ленартс, Тічо Жупанчич, Паскаль Гілен, Надія Васильєва, Анатолій Амелін, Олексій Рябчин, Мустафа Найєм, Норберт Нойхаус, Мелінда Херинг, Петро Рондяк, Микола Кулеба, Дмитро Бондаренко, Євген Глібовицький, Анна Нємцова, Володимир Балін, Сергій Бабак і ще більше ніж 300 лідерів думок, політиків, дипломатів і громадських активістів.
Під час форуму Ukrainian ID пані Патриція Шморгун Гаврилишин виступила на дискусійній панелі Education ID, присвяченій освіті.
Сучасні підходи до освіти в Україні потребують, беззаперечно, нових професійних підходів і трансформації цієї системи. Важливою складовою її є орієнтація на формування цінностей та розуміння власної відповідальності молодого покоління за своє життя, успішний розвиток країни та навколишнє середовище. Збалансована розмова про права та відповідальність людини має бути закладена в основу освітнього процесу, – Патриція Шморгун Гаврилишин, співзасновниця Печерської міжнародної школи та Фонду родини Богдана Гаврилишина.