Хризантемова акція пам’яті до дня народження Богдана Гаврилишина

19 жовтня Богдану Гаврилишину виповнилося б 94 роки. Цієї суботи, 17 жовтня, уже традиційно запрошуємо до парку Шевченка у Києві вшанувати пам’ять великого українця та посадити квіти біля каменя, встановленого на його честь.

О 12 годині приносьте хризантеми у горщиках, щоб разом прикрасити ними пам’ятну клумбу у парку. Колір квітів, їх розмір та кількість горщиків – за вашим бажанням!

Якщо ви не можете взяти участь, проте бажаєте долучитися до акції, запрошуємо «підвісити» ваш горщик з квітами, зробивши благодійний внесок у розмірі 280 грн (10$) до 16 жовтня включно. Ми із задоволенням посадимо вашу квітку поруч з іншими. Благодійний внесок можна зробити за посиланням https://bhfamily.org/pidtrymaty-fond, в коментарі вказавши “Хризантема від … (ім’я благодійника)”.
Пам’ятний камінь знаходиться ліворуч від центрального входу у парк Шевченка зі сторони головного (червоного) корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Вдруге в цей день ми також розповідатимемо про проект #bh15 та ініціативу фонду із запровадження Національного дня відповідальності людини. Приєднуйтеся!

Більше про Хризантемову акцію пам’яті та якою вона була минулого року читайте за посиланням.