Команда МЗУ долучається до благодійного “Пробігу під каштанами”

Команда учасників програми “Молодь змінить Україну” долучається до традиційного благодійного “Пробігу під каштанами”, який відбудеться у Києві 26 травня 2019 року на Майдані Незалежності.

Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її рішення. Цьогорічний 27-й «Пробіг під каштанами» об’єднає понад 10 000 людей. І команда від Фонду родини Богдана Гаврилишина та учасників програми “Молодь змінить Україну” у об’єднається навколо спільних цінностей та відповідальності, щоб допомогти дітям.

Кошти, зібрані в рамках проекту організаторами пробігу, спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. За 17 років завдяки Пробігу вдалося зібрати для діток, хворих на вади серця, більше півмільйона доларів.

Деталі про участь команди “Молодь змінить Україну”:

🌻26 травня 2019 року (День Києва);

🌻Збираємося 26 травня о 9:00 в офісі Фонду (Київ, вул. Інститутська 24/7, оф.49);

🌻Зранку перед пробігом командою садимо у вазон соняшник сорту Богдана Гаврилишина у рамках “Марафону відповідальності – 2019”;

🌻 О 9:45 рушаємо на Майдан Незалежності, щоб долучитися до всіх учасників пробігу;

🌻Дистанція – орієнтовно 5 км (можна пробігти чи пройти її у комфортному для вас темпі, адже це не спортивний, а в першу чергу благодійний пробіг)

🌻Маршрут: у напрямку НСК Олімпійського і назад до Майдану (Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – пл. Л. Толстого – вул. В.Васильківська – розворот на вул. Ділова та рух у зворотньому напрямку – вул. В.Васильківська – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності);

🌻Сума благодійного внеску для участі – 200 грн / особа (з учасників команди, оплачується у неділю перед пробігом в офісі фонду);

🌻Футболка для учасників команди “Молодь змінить Україну” (футболки команда Фонду замовляє централізовано, а одягаємо їх зранку в офісі перед пробігом).

Якщо ви бажаєте приєднатися до команди “Молодь змінить Україну” – зголошуйтеся до 23.05 за телефоном 050-670-15-10 (Маріанна Єлейко)