“Зараз найкращий шанс, щоб служити та впроваджувати зміни в країні!”. Молодь України в Давосі про своє бачення розвитку країни.

24 січня 2020 року уже третій рік поспіль в  Ukraine House Davos відбулася дискусія Фонду на тему “Young Generation Changes Ukraine: Stories of New Ukraine“. Панелістами запрошені молоді українці та українки, які впроваджують зміни у політичній, економічній, громадській та медіа сферах. Усі вони є випускниками програм, започаткованих Богданом Гаврилишиним.

Модераторка дискусії:

  • Христина Гаврилишин-Батрух, президент Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Панелісти:

 

Так, в нашій країні війна. Та все ж, ми є Демократією. Мені здається, у світі дуже мало країн, які можуть з гордістю сказати: «Не зважаючи на всі виклики, ми активні, ми динамічні. У нас є віддана молодь». Думаю, на нас чекає яскраве майбутнє. І ми переможемо, бо ми стійкі, і у нас відбувається перехід. Наступне покоління швидко підхоплює найсуттєвіші якості того, що насправді означає бути Українцем,” – Христина Гаврилишин-Батрух, Президент Фонду родини Богдана Гаврилишина.

 

Під час виступу українська молодь за модерації пані Христини ділилася власними історіями та досвідом, розповідала про ті кроки, які необхідно робити, щоб впроваджувати позитивні зміни на локальному та глобальному рівнях. Також багато спілкувалися на тему відповідальності. Обравши пункт з Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним, кожен з панелістів розповідав про те, якими простими і практичними кроками можна досягнути кращих результатів.

“Я скоріше не за те, щоб вирішувати проблеми, а більше за те, щоб не створювати їх і не боятися зустрітися з ними.
Я впевнена, що молодь змінить Україну. У парламенті зараз майже 80% нових депутатів. І у нас є новий виклик: ми повинні бути професіоналами, майстерними у тому, що робимо, наполегливо працювати. Це ключ до реальних позитивних змін. І ще один ключ – це служити людям. У 2014 році ми побачили багато людей, які були готові служити. Але я була трохи шокована, коли багато моїх колег з громадянського суспільства вирішили залишитися у цьому секторі, але не піти працювати у владі. А це, насправді, найкращий шанс, щоб служити та впроваджувати зміни в країні!, – Соломія Бобровська, народна депутатка України.

Роман Тимоцко, Молодіжний делегат України до ООН 2019 – 2020 для свого виступу з Декларації відповідальності людини обрав пункт “Дбай про майбутні покоління”,  адже зі свого досвіду як члена найбільшої української молодіжної організації Пласт він переконаний, що “всі ми можемо і маємо бути наставниками для наступних поколінь і через кілька років побачимо зміни в країні, матимемо заможну Україну“.

“Я є частиною спільноти “Молодь змінить Україну”, “Global shapers” та інших спільнот, і такі мережі дають можливість будувати зв’язки з людьми з усього світу. Вважаю, що така співпраця є безпрограшною для усіх учасників та допомагає впроваджувати, помножувати зміни в Україні, розбудовувати цілу екосистему, яка працюватиме для розвитку нашої держави”, – Уляна Автономова, координаторка в EO Business Incubators.

“Якщо ми хочемо досягти успіху в сучасному світі, ми повинні думати не тільки про себе, ми маємо думати про людей загалом, мислити глобально. Кожен бізнес чи проект повинен бути не просто відповідальним, а нести ще більшу цінність. Наприклад, ми намагаємося бути не лише медіа, а прагнемо бути змінотворцями, трендсетерами. Кожна людина чи організація повинна думати, якими своїми діями може впливати на впровадження позитивних змін у своїй країні”, – Тарас Прокопишин, співзасновник та СЕО The Ukrainians.

 

Запрошуємо переглянути повну версію панельної дискусії в Ukraine House Davos від Фонду родини Богдана Гаврилишина: