Презентація книги для записів «My thoughts»: творча інтерпретація Декларації відповідальності людини

Раді поділитися ще однією новиною від наших партнерів. З нагоди Дня відповідальності видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» спільно з брендом Kachorovska презентували дуже творчу інтерпретацію Декларації відповідальності людини – книгу для записів «My thoughts».

Ідея створення книги для записів виникла у наших партнерів з бажання об’єднати просту річ щоденного використання з цінними роздумами людини про сенс відповідальності в її житті на всіх рівнях. Окрім пунктів самої Декларації, у книзі вміщено коментарі до неї. Ними діляться лідерки думок із різних сфер діяльності. Це Христина Гаврилишин-Батрух, Юлія Руденко, Анна Решетицька, Юлія Єрмолаєва, Наталя Ткаченко, Влада Махно, Наталя Яворська, Аліна Качоровська, Патриція Шморгун Гаврилишин, Анна Сергеєва, Олена Моренцова, Надія Харченко. У книзі вдосталь місця і для ваших думок, погоджень та дискусій з авторками коментарів, чи навіть із собою. 

«Найбільші сподівання полягають у тому самому моменті, коли читач розгорне свіжий примірник і перетвориться на співавтора. Адже саме ввімкнувши власні думки, що б це не було: записи планів на день чи й своє тлумачення якогось із пунктів, – ладні створити те саме усвідомлення», – розповідає про мету створення книги для записів засновниця видавництва «ЗОРЯ та КНИЖКИ» Зоряна Нагребельна. 

Над візуальним оформленням книги для записів працювала арт-платформа Spilne Art та чотири сучасних українських художники/ці: Антон Тарасюк, Наталія Брічук, Сергій Майдуков та Ельміра Шемседінова. Вони надали зображення власних робіт як ілюстрації. Візуальне оформлення доповнює все, що сказано в цій книзі, і кожне зображення постає як продовження чиїхось думок. 

“Видавництво «ЗОРЯ та КНИЖКИ» висловлює подяку всім партнерам проєкту: Фонду родини Богдана Гаврилишина, Kachorovska Atelier та Spilne.art за спільні зусилля. Також персонально Аліні Качоровській за поштовх, Наталі Ткаченко за сприяння у роботі з художниками”, – засновниця видавництва Зоряна Нагребельна. 

Придбати блокнот можна за цим посиланням: https://zoriabooks.com/. А весь прибуток від продажу книг для записів піде на навчальну програму Фонду родини Богдана Гаврилишина у колаборації з Kacho Group, яка передбачає якісне навчання для талановитих жінок-підприємниць весною 2022 року. Також ви можете підтримати програму, зробивши благодійний внесок на нашому сайті. У коментарях зазначайте слово «kachorovska», і ваші кошти будуть перераховані на це весняне навчання.

Більше фото з презентації записника «My thoughts» та аксесуарів від Kachorovska тут.