Ми обрали три населених пункти для проведення програми «Молодь змінить Україну. Полтавщина»

З 26 квітня по 14 травня жителі Полтавської області мали змогу долучитися до вибору трьох локацій, де відбудеться офлайн-частина програми «Молодь змінить Україну – Полтавщина. 2021».

Радо анонсуємо результати і дякуємо кожній громаді Полтавської області за активну включеність!
Загалом ми отримали 107 анкет від 28 населених пунктів Полтавщини із пропозиціями волонтерської, інформаційної та фінансової підтримки. Критеріями обрання були кількісні показники заповнених анкет від громади та якість конкретних пропозицій співпраці.
Отож, за результатами отриманих анкет, офлайн-частина програми «Молодь змінить Україну-Полтавщина 2021» буде відбуватися у:
  • селі Петрівка Чутівського району (35 анкет)
  • Пирятині (17 анкет)
  • Миргороді (9 анкет)
Участь у програмі зможе взяти молодь з усієї Полтавської області, а програма передбачає змішану форму: онлайн-навчання та офлайн-частина у вищезазначених населених пунктах.
Тому вже з 31 травня запрошуємо молодь усієї Полтавщини податися на програму «Молодь змінить Україну-Полтавщина 2021».
Набір буде доступний за цим посиланням: https://bit.ly/3gGufLc.
Програма “Молодь змінить Україну – Полтавщина” буде проводитися уже вдруге і реалізовується за підтримки місцевого бізнесу – мережі соціальних магазинів “Аврора”.  Також до реалізації програми долучаються партнерські організації з області, про що будемо радо ділитися у наших наступних матеріалах.

Про зміст програми цього року можна дізнатися на сайті “Молодь змінить Україну-Полтавщина” за посиланням.  Детальніше про програму також знайдете тут.

До зустрічі на Полтавщині!