Обираємо три населені пункти для проведення програми “Молодь змінить Україну. Полтавщина”!

Радо анонсуємо про проведення програми “Молодь змінить Україну. Полтавщина” у 2021 році!

Відбір на програму розпочнеться з 31 травня за цим посиланням, а поки ми обираємо три населенні пункти, у яких 60 полтавчанок та полтавців зі всієї обіласті матимуть змогу навчитися якісно впроваджувати зміни в громаді.  Учасники та учасниці отримають знання та компетенції з проєктного менеджменту, реалізовуватимуть власні проєкти та матимуть можливість виграти малий грант або навчальну поїздку до однієї із шести європейських країн: Норвегії, Швеції, Австрії, Німеччини, Польщі чи Швейцарії. 

Програма “Молодь змінить Україну – Полтавщина” буде проводитися уже вдруге і реалізовується за підтримки місцевого бізнесу – мережі соціальних магазинів “Аврора”

Минулого року групи учасників та учасниць навчалися одразу в трьох населених пунктах Полтавщини: Опішні, Щербанях та Полтаві. То ж радо ділимося, якими були відкриття програми, навчання та презентації проєктів місцевого розвитку у 2020 році.

Цього року ми ще не обрали локації для проведення навчання, адже спочатку хочемо почути запит від громад, які справді потребують цієї унікальної можливості для розвитку власного потенціалу. 

Якщо ви зацікавлені у тому, щоб програма Фонду родини Богдана Гаврилишина “Молодь змінить Україну. Полтавщина” була проведена саме у вашій громаді, заповнюйте цю форму до 14 травня включно. 

В анкеті вкажіть той населений пункт, де б ви хотіли, щоб навчання відбулося, аргументуйте цю потребу та зазначте, як місцева громада може сприяти проведенню цієї програми. Запрошуємо громадських активістів, представників бізнесу, органів місцевого самоврядування та медіа долучатися! 

Критеріями вибору населених пунктів є кількість заповнених анкет від громади та якість конкретних пропозицій співпраці. До 31 травня ми проаналізуємо заповнені вами анкети і оберемо 3 населені пункти Полтавської області, де відбудеться програма “Молодь змінить Україну. Полтавщина 2021” уже в липні! 

Про зміст програми цього року можна дізнатися на офіційному сайті “Молодь змінить Україну-Полтавщина” за посиланням.  Детальніше про програму знайдете тут.  

Чекаємо на ваші анкети до 14 травня та оберемо місця проведення програми разом!

У разі запитань, звертайтеся до координатора програми Богдана Михальчука: 097 085 39 76, info@bhfamily.org.