Підсумки Марафону відповідальності 2022: Україна квітне добрими вчинками

Шостий місяць ми живемо в стані повномасштабної війни. Від лютого час в Україні трансформувався з підрахунків хвилин чи дат. Усі годинники налаштовані на один час – час перемоги. Його ми й наближаємо своїми відповідальними діями, діями з любов’ю до країни, до людей, до життя і крізь війну, розпач, тривогу, злість… Наближаємо, взаємодіючи один із одним задля перемоги. 

Щорічно під час Марафону відповідальності ми читали, глибше осмислювали Декларацію відповідальності людини, обирали свій пункт для змін – дбати про здоров’я, розвивати таланти, допомагати суспільству. Сьогодні кожна наша дія до дії, справа до справи – як зернятко до зернятка, сіють нове майбутнє для України. Тож у Фонді родини Богдана Гаврилишина ми продовжили традицію марафонів відповідальності, але у 2022 році закликали учасників/ць розповідати не про свої відповідальні вчинки, а про те, заради чого їх сьогодні втілюємо.

Цьогоріч у межах VI Марафону відповідальності ми традиційно висаджували соняхи та надихали один одного історіями про Україну мрії, яку будуємо своїми вчинками просто зараз: ми захищаємо свою землю, своїх співвітчизників, ми також захищаємо життя як найвищу цінність тут і у всьому світі. 

Близько 1 000 соняхів сорту «Богдан Гаврилишин» було висаджено в межах Марафону відповідальності 2022. Ми зібрали кілька натхненних цитат з історій учасників/ць марафону для підняття настрою та заряду на перемогу! Усі пости в межах VI Марафону відповідальності 2022 можна прочитати за хештегами #МарафонВідповідальності, #СоняшникГаврилишина. 

«Мрію, аби ми навчилися любити Україну і передавати у спадок цю любов як найбільшу цінність. Це найголовніше, бо коли любиш – віддаєш усе найкраще, плекаєш те, що любиш, бережеш, захищаєш, розвиваєш, примножуєш»,  – співачка Анжеліка Рудницька.

«Буйно мрійте!» – відома фраза Богдана Гаврилишина. Це набагато важливіше за бізнес-план чи чітку стратегію, казав пан Богдан. Мрія не ставить перед нашим розумом обмежень. В людині, котра вільна у своїх мріях, гармонійно поєднується те, що йде від серця, і те, що від розуму. Віра і дія. Українці та українки сьогодні – приклад такої гармонії, приклад відповідальності, сили та мудрості. Ми вкотре переконуємося в цьому завдяки щоденній праці кожного задля України, яку будуємо тут і зараз.

«Україна зараз для багатьох людей і тут, і в усьому світі є тим полем зерняток, про яке ми, кожен на своєму місці і в найкращий спосіб, піклуємося. Якою хочу бачити і бачу Україну? Країною щасливих людей», – голова Фонду родини Богдана Гаврилишина Маріанна Єлейко.

«Відповісти на питання марафону «Якою буде наша відбудована та вільна Україна?» хочеться 10 пунктом Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина: “Люби своїх дітей, виховуй у них етичні та моральні цінності. Сприяй їхній освіти та розвитку їхніх талантів та особистостей, виховуй їх як вільних людей.” Тому як вчитель і керівник дитячих гуртків я бачу творчу, вільну, талановиту і розвинену Україну. Бачу здібних, самостійних, толерантних учнів, які відбудовують нашу країну та сприяють її розвитку. Адже вони і є тим соняшниковим цвітом нашої нації», – випускниця програм фонду Стефанія Чаплигіна.

 

Дякуємо всім за участь у VI Марафоні відповідальності 2022. 

Слава Україні!