ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО.

Чому Фонд родини Богдана Гаврилишина та учасники програми “Молодь змінить Україну” приєдналися до цьогорічного Фестивалю Писанок та який символізм заклали у своєму Великодньому кролику?

З 5 квітня по 22 квітня у центрі столиці проходитиме Фестиваль Писанок – 2018, організатори якого впродовж восьми років створюють чудове великоднє свято для киян та гостей міста. Уже традиційними, проте завжди неймовірними, є гігантські писанки-мальованки. Однак цей рік буде незвичним і запам’ятається усім нам новими героями – милими, яскравими та дуже різноманітними великодніми кроликами. Це справжні арт-об’єкти, розмальовані художниками з усіх куточків України!

 

З вірою у серці в неймовірну силу мистецтва, Фонд родини Богдана Гаврилишина підтримав ініціативу учасників програми “Молодь змінить Україну” взяти “під опіку” одного з вуханів від організаторів фестивалю.
Ми одразу знали, що наш кролик має стати своєрідним амбасадором Декларації відповідальності людини, написаної Богданом Гаврилишиним, адже так важливо, щоб кожна людина замислювалася про власну відповідальність як перед собою, своєю родиною, так і по відношенню до країни, суспільства, природи. – Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана
Гаврилишина.

 

Великодній кролик є дуже символічним для усіх учасників програми “Молодь змінить Україну”. З одного боку зображено соняшники – як символ Фонду Богдана Гаврилишина, завдяки якому більш ніж 500 молодих людей отримали можливість відвідати 6 країн Європи, що досягли високого рівня економічного розвитку і досвід яких допоміг б Україні стати ефективною державою.

До речі, у цьому році вже за місяць стартує флеш-моб під назвою “Марафон відповідальності” від Фонду родини Богдана Гаврилишина, в рамках якого активні українці по всій країні висаджуватимуть соняшники сорту «Богдан Гаврилишин». Цей сорт соняха був виведений з ініціативи Бізнес-школи МІМ-Київ спеціально до 90-річчя Богдана Дмитровича. Дуже хочемо, щоб вирощування цієї унікальної квітки об’єднало активних українців та нагадало, що кожен повинен взяти на себе відповідальність за зміни у сім’ї, громаді та цілій країні. Акція також присвячується пам’яті Богдана Гаврилишина з вдячністю за його унікальний внесок у розвиток України та світу.

З іншого боку ми зобразили дерево з міцним корінням, що символізує Фонд родини Богдана Гаврилишина, який продовжує справу великого українця і реалізовуватиме започатковані ним проекти. До речі, на вушках нашого кролика зображено прапори цих 6 країн. – Юлія Харченко, учасниця програми “Молодь змінить Україну”, ідейна натхненниця “Відповідального кролика”.

 

Запрошуємо відвідати чотири локації Фестивалю: Софіївську, Михайлівську площі, Володимирський проїзд та сквер біля нього.

На Софіївській площі спершу обов’язково привітайтеся з великоднім Відповідальним кроликом Фонду родини Богдана Гаврилишина, на якому зможете ознайомитися з 15 пунктами Декларації відповідальності людини.
Володимирський проїзд кожного відвідувача великоднього містечка буде вітати Великоднім ярмарком. Тут можна буде придбати сувеніри, смаколики, великодню паску та поласувати різноманітними стравами.
У сквері біля Володимирського проїзду буде розміщена:
– виставка тогорічних робіт учасників арт-перфомансу «585 художників»;
– виставка кованих гігантських писанок-мальованок;
– зона майстер-класів для дітей та дорослих.
Михайлівська площа залишає свій статус дитячої зони розваг. Безліч атракцій для найменших відвідувачів заходу розміститься саме тут: київська карусель, Kinder-майданчик, атракціони та інше.

Фотографуйтеся з Відповідальним кроликом і підписуйте свої фото з хештегами: