Марафон відповідальності

pdf file

Приєднуйтеся до щорічної ініціативи Фонду родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки! Символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. 

Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і твоя історія про прояв турботи щодо себе, своєї сім’ї, друзів, довкілля, країни чи світу надихне сотні інших сердець до відповідальних дій!

 

Крок 1.

  • Роздобудь насіння соняшника. Відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас! Якщо ж бажаєш посадити соняхи сорту “Богдан Гаврилишин”, залиши нам заявку: https://bit.ly/2LKd8I4 

Крок 2. 

  • Посади впродовж травня-червня насіння соняха та зроби фото. Доглядай за своєю рослиною, утримуй ґрунт вологим та через деякий час побачиш як зійде нове життя! 

Крок 3. 

  • Обери пункт Декларації відповідальності людини, який тобі найбільш близький та розкажи в соцмережах свою історію або історію про рідних, друзів, колег, які надихають тебе своїми відповідальними діями. Затегай їх та @Фонд родини Богдана Гаврилишина, додай хештеги #дію_відповідально, #bh15, #ChangeUkraine. Так ми зможемо прочитати історії один одного і надихнутися на відповідальні дії. 

 

Кажуть, що звички формуються протягом 21 дня. У нас буде цілих 100, щоб зробити відповідальність невід’ємною частиною життя! 

#bh15 –  це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році.