Розмова про важливе: responsible talks з мандрівником до Антарктиди Маркіяном Прохаськом

Спекотній Київ та віковічні сніги, книги та подорожі, розмови про кліматичні зміни, відповідальність та пінгвінів – що і хто їх об’єднує? А головне для чого? Відповідь на це питання ви зможете дізнатися вже зовсім скоро з нашим особливим гостем – письменником, мандрівником, дослідником видимих та невидимих снігових просторів на краю землі Маркіяном Прохаськом.

Маркіян Прохасько – львівський письменник, журналіст і колумніст, автор книги “Нестримна сила води”, котрий нещодавно повернувся з єдиної української антарктичної станції “Академік Вернадський”.

Близько пів року тому він вирушив назустріч невідомому, втілюючи одну з найбільших мрій свого життя. Що з цього вийшло, і як це – побувати в Антарктиді та побачити на власні очі те, що більшість жителів Землі можуть собі тільки уявити? Як працюють та живуть науковці на станції «Академік Вернадський», які процеси відбуваються на континенті та що вони означають для майбутнього нашої планети? Як розуміння спільної відповідальності людей та зміни у щоденній поведінці можуть змістити вектор глобальних процесів з «-» на «+».

Фонд родини Богдана Гаврилишина, спільно з іншими організаціями та приватними меценатами, підтримав поїздку Маркіяна Прохаська на станцію «Академік Вернадський». Зараз він готує книгу-репортаж за мотивами подорожі, яка має вийти друком на початку 2020 року у «Видавництві Старого Лева».

Спільно з модераторкою зустрічі, учасницею програми “Молодь змінить Україну” (2014 рік, поїздка у Швейцарію), Килиною Бішер подискутуємо про те, як розуміння спільної відповідальності людей та які зміни у щоденній поведінці можуть змістити вектор глобальних процесів з «-» на «+».

Організатором події є Фонд родини Богдана Гаврилишина, а партнером нашої зустрічі є журнал про подорожі Aeroplan, спільно з яким розіграємо приємні подарунки серед учасників події.

 

Подія Антарктида поруч! Responsible talk з мандрівником Маркіяном Прохаськом відбудеться 20 червня з 10:00 до 11:30 у кафе “Хармс” (м. Київ, вул.Володимирська, 45а).

Це буде цікава та responsible talk з серії заходів у межах #bh15 – проекту з популяризації Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина.

Вартість:

◾ 150 грн. (у день заходу — 200 грн.)
◾ для учасників програм Фонду родини Богдана Гаврилишина діє знижка 50%
◾ організаційний внесок включає охолоджуючий напій, який сприятиме розмові про Антарктиду у спекотний літній день.

Посилання на оплату участі у події: https://bhfamily.org/pidtrymaty-fond

У відповідному віконечку:
– введіть необхідну суму (150 грн або 75 грн для учасників програм фонду);
– у коментарі під час оплати вкажіть свій е-мейл, щоб ми могли з вами сконтактуватися;
– якщо ви учасник/учасниця програм Фонду родини Богдана Гаврилишина, зазначте її назву та рік своєї участі;
– обираєте ice-каву чи лимонад? Вкажіть нам у коментарі.

Антарктида поруч – варто лиш спланувати свою мандрівку у Хармс 20 червня!