У Полтаві завершили малювати стінопис, присвячений Богдану Гаврилишину та Декларації відповідальності людини.

Запрошуємо завітати до Полтави і зробити фотографію на фоні будинку управління фонтаном у центрі парку “Перемога”, на якому відтепер можна ознайомитися з пунктами Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним.

Ідея створення стінопису належить амбасадорці фонду у Полтавській області Юлії Городчаніній та випускниці програми “Молодь змінить Україну – 2018” Катерині Бабич.

“До Дня молоді ми з заступницею директора парку культури та відпочинку «Перемога» Катериною Бабич вирішили зробити стінопис із пунктами Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина, адже всі надії за майбутні зміни та розвиток Богдан Дмитрович покладав саме на молодь. Так, визначивши локацію – будинок управління фонтаном, ініціювали підготовчі роботи: ремонт будиночку, підготовку стін, розробку дизайну стінопису. Після цього впродовж 10 днів працювали волонтери та художники, створюючи картини розміром 6 на 3,5 метри”, – Юлія Городчаніна, амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Полтавській області. 

Як розповіла Катерина Бабич, яка є заступницею директора парку, робота над муралом завершена – малюнок нанесений повністю та зверху покритий лаком.

«Всі 4 стіни є символічними. Вони різні. На них зображені пункти Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина. Є одна сторона, яка пов’язана з темою збереження екологічних та природних ресурсів. Є сторона, на якій зображено тисячі облич, і вона пов’язана із суспільством. Є ж просто стіна з соняхами і ще одна стіна з моєю улюбленою фразою: “Думай глобально, дій локально”», – розповіла Катерина.

Хочемо подякувати всім волонтерам – великим і маленьким – які долучилися до створення стінопису. Усім, хто працював від самого початку і до завершення, хто долучався на один-два дні, чи 20 хвилин. Зокрема, Юлі Городчаніній, Катерині Бабич, Тетяні Сушко, Марині Герасименко, Олені Нечипоренко, Аліні Бушер, Дмитру Томенку, Маргариті Лубковій, Людмилі Болотіній, Анні Політучій, Надії Сідько, Світлані Вербицькій, Олександру Капрану, Анастасії Сорокі, Олесі Черніковій, Інні Данилевській.

“Окрема вдячність Тетяні Мироненко, нашій дизайнерці, яка не лише створила дизайн стінопису, а й допомагала його втілювати. Ріні Срібній – художниці, яка доводила до ладу частину стін після старанних помічників. І всім, хто приєднувався просто гуляючи в парку, всім, кого не згадала, бо не з усіма навіть встигла познайомитися. Далеру Саідову і компанії «Insortex» подяка за виготовлення таблички, яку встановлено поблизу будиночку з описом, що це за стінопис і QR кодом на повний текст Декларації відповідальності людини,” – Юля Городчаніна.

Насамкінець, пропонуємо ще раз ознайомитися з Декларацією відповідальності людини і обрати собі пункт, який найбільше відгукується у серці, а також той, над яким варто ще попрацювати і приділити йому трішки більше уваги: