Тест на відповідальність: а як би вчинили ви?

Чи можна виміряти рівень відповідальності? Навряд чи. Але поміркувати, як би ви діяли в тій чи тій ситуації, це легко! Спеціально до Дня відповідальності людини медіаплатформа GWARAMEDIA у співпраці із Фондом родини Богдана Гаврилишина, Міністерством культури та інформаційної політики та Центром демократії та верховенства права розробили тест, присвячений темі відповідальності.

17 жовтня GWARAMEDIA опублікували на своєму сайті фановий тест на визначення рівня відповідальності людини. У питаннях описано ситуації, які можуть трипитися, або вже траплялися з кожним із нас. Чи пішли б ви на роботу, якби виявили в себе ознаки застуди? Чи зробили б зауваження сусіду, який палить листя? А як щодо спонтанних покупок? Основне завдання – відповідати так, як би ви справді вчинили. Адже до кожної відповіді відкривається невеличке послання, яке базується на Декларації відповідальності людини.

Дякуємо нашим партнерам GWARAMEDIA, Міністерству культури та інформаційної політики та Центру демократії та верховенства права, що допомагаєте говорити про відповідальність просто, легко і натхненно!

Посилання на тест: https://gwaramedia.com/test/naskilki-vy-vidpovidalna-lyudina/.