Здобути світ і залишитись українцем: розмова про Богдана Гаврилишина

У понеділок, 6 грудня, о 19:00, запрошуємо вас долучитися до онлайн-розмови про Богдана Гаврилишина, яка відбудеться на  Facebook-сторінці “Видавництва Старого Лева”.

Богдан Гаврилишин за свої 90 років життя змінив долі одразу кількох держав. Його вважають своїм у Канаді, в Італії, у Швейцарії, в Австралії та Аргентині, але він завжди залишався українцем. Був радником кількох президентів, прем’єр-міністрів та голів Верховної ради, посприяв першій українській експедиції в Антарктиду та розвитку скаутської організації Пласт, заснував благодійний фонд, який досі продовжує допомагати українцям. А серед усього спадку Богдана Гаврилишина особливе місце займають його мемуари. До дня народження великого українця Фонд родини Богдана Гаврилишина і “Видавництво Старого Лева” створили оновлене видання книги спогадів “Залишаюсь українцем”. Це історія насиченого життя, наполегливої праці і неймовірного успіху!

Нове видання книги — це нагода влаштувати велику розмову про велику людину. Співзасновниця Фонду Христина Гаврилишин-Батрух поділиться спогадами про батька і розповість про Богдана Гаврилишина, якого ми не знаємо. Менеджерка з комунікацій Фонду Маріанна Єлейко розкаже про мультимедійний проєкт “Залишаюсь українцем”, а співзасновниця і головна редакторка “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка модеруватиме бесіду і поділиться історією роботи видавництва над новим виданням книги. 

Запрошуємо вас долучатися, ставити питання й разом із нами розмовляти про людину, яка здобула цілий світ, але залишилась українцем. 

Спікерки:

Христина Гаврилишин-Батрух — донька Богдана Гаврилишина, президентка Фонду родини Богдана Гаврилишина, старша радниця зі стратегічної сталості в Lundin Group (Женева), членкиня Наглядової Ради Josemaria Ressources, Lundin Foundation (Ванкувер) і консультативної ради голови Lundin Sustainability в IMD, а також Консультативної редакційної ради за публікацією IMD.

Маріанна Єлейко — менеджерка з комунікацій та PR Фонду родини Богдана Гаврилишина, кандидатка соціологічних наук.

Мар’яна Савка — письменниця, співзасновниця і головна редакторка “Видавництва Старого Лева”.