Зустріч учасників програми “Молодь змінить Україну” з Послом Польщі в Україні паном Яном Пєкло

30 жовтня 2018 група молоді з Чернігова та Черкас, які пройшли регіональні школи по програмі МолодьЗмінитьУкраїну відвідала Посольство Польщі в Україні та мали зустріч з Паном Послом – Яном Пєкло. Серед тем, які обговорювали на зустрічі – питання про секрет єднання польського народу, про різницю між держслужбою у двох країнах, про те, чому потрібно навчати молодь та про враження пана посла від процесів, які відбуваються зараз в Україні. 


Пан Посол зазначив, що Україна лише на початку довгого шляху позитивних трансформацій і молодь відіграє у цьому чи не найбільшу роль.

Основним завданням молоді є отримання якісної освіти. Тільки освіта і бажання працювати дасть можливість молоді змінити Україну – зазначив Посол Польщі в Україні Ян Пєкло.


Пан Пєкло також поділився своїми думками щодо близькості двох країн у контексті спільних викликів, які колись стояли перед Польщею, а зараз – перед Україною.


Учасники отримали надзвичайно багато мотивації від пана Пєкло та вирушать до Польщі, пам’ятаючи його слова про важливість участі молоді для позитивного розвитку країни.


Фонд родини Богдана Гаврилишина дякує панові Послу та працівникам Посольства за гостинність.
Олександр ДавиденкоEugene KulychКсения ТянутоваDanil PanchenkoМарина ЛукіянчукAlona IvzhenkoДмитрий Доброжелатель 4 листопада вирушають у навчальну поїздку до Польщі про програмі “Молодь змінить Україну“.