Обрано молодіжних делегатів України до ООН 2019-2020!

Фонд родини Богдана Гаврилишина спільно з Міністерством закордонних справ України та Міністерством молоді та спорту України раді оголосити про обрання Молодіжних делегатів України до ООН 2019-2020! Двоє молодих людей вже восени цього року представлять українську молодь на 74-й Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.

Цьогорічний конкурс на програму “Молодіжний делегат України до ООН 2019 – 2020” є рекордним за кількістю бажаючих представляти українську молодь на міжнародній арені! 83 людини на одне місце!
До півфіналу пройшло 15 кандидатів, а вже у фіналі між собою змагалися 5 учасників відбору.  Традиційно на передостанньому етапі комісія обирає 4 молодих людей, проте півфіналісти були настільки сильними, що надзвичайно складним завданням виявилося обрати кращих. Вимоги до кандидатів були досить жорсткими. Передусім – це досконале володіння англійською мовою, глибокі знання проблематики української молоді, чітка вмотивованість, попередній досвід участі у міжнародних проектах, і, звичайно, ґрунтовні знання про діяльність ООН.
Членами відбіркової комісії стали:
  • Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина;
  • Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції;
  • Євгенія Філіпенко, директорка департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ;
  • Олександр Дорофєєв, аташе департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ;
  • Ольга Руда, молодіжна делегатка України до ООН-2017;
  • Віталій Яремчук, молодіжний делегат України до ООН 2018-2019;
  • Марія Донець, молодіжна делегатка України до ООН 2018-2019.

Засідання комісії урочисто відкрила президентка Фонду Христина Батрух-Гаврилишин, яка долучилася дистанційно в режимі відеодзвінка, оскільки на час засідання перебувала у Швейцарії. Пані Христина також взяла активну участь у фінальному етапі відбору молодіжних делегатів.

Для мене велика честь взяти участь у складі конкурсної комісії по відбору молодіжних делегатів України до ООН. У нас дуже талановита та розумна молодь, яка може достойно представляти Україну та інтереси молоді на високому міжнародному рівні!

Микола Мовчан, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції.

 
Марія Коцюрба, Роман Тимоцко, Володимир Цілюк, Наргіс Мохж, Вадим Найко – фіналісти відбору – за короткий проміжок часу мали розробити і захистити проект на національному та локальному рівнях на основі Декларації відповідальності людини Богдана Гаврилишина, продемонструвавши перед комісією здатність стратегічного планування, вміння працювати у команді, а також власні комунікаційні, лідерські, презентаційні навички.
Сьогодні мав чудову нагоду особисто познайомитися з молодими лідерами, що своїми ідеями, поглядами та діями не просто змінять, а уже творять нову Україну. Щиро радію, що українська молодь вкотре доводить, що вона не хоче просто спостерігати, а вона уже діє, стаючи невід’ємною частиною наймасштабніших змін в країні. Впевнений, що ті хлопці та дівчата, з якими я сьогодні мав нагоду познайомитися, зможуть не лише гідно представити нашу країну на майданчиках Організації Об’єднаних Націй, але й запропонувати цікаві та нестандартні рішення тим викликам, які сьогодні постають перед усією міжнародною спільнотою. Щиро вдячний Фонду  родини Богдана Гаврилишина за чудову ініціативу і бажаю нових успішних проектів!
Олександр Дорофєєв, аташе департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України.
 
Отож, молодіжними делегатами України до ООН 2019-2020 стали: Наргіс Мохд, аспірантка з права, яка більше 5 років працює зі спільнотами біженців, а також Роман Тимоцкоякий є активним представником української скаутської організації  “Пласт”!
Завдяки нашим зусиллям цього року вже вшосте українська молодь візьме участь у події такого рівня. Мене дуже тішить, що у 2014-му році фонду вдалося переконати урядовців підтримати старт цієї програми в Україні. Безперечно, це один із важливих кроків, що поступово змінюють імідж нашої держави на міжнародній арені, зміцнюють голос України в світі та формують справжню повагу до країни, яка має таку прогресивну та професійну молодь. Горда за всіх молодіжних делегатів України до ООН!
Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина.
Ми впевнені, що обрані молодіжні делегати гідно представлять українську молодь на Генеральній Асамблеї ООН та зроблять під час свого мандату багато неймовірних речей в Україні! Відтепер блакитні прапорці ООН, що символізують мандат молодіжних делегатів, передано в надійні руки.

 

Молодіжні делегати України до ООН  2018-2019 Марія Донець та Віталій Яремчук вітають колег з перемогою. Попереду підготовка до 2-тижневої поїздки до США для участі у Генасамблеїї ООН, яка вже кілька років проходить за активної організаційної підтримки української громади у Нью-Йорку, особливо з боку партнера фонду громадської організації RAZOM for Ukraine.

Дякуємо усім кандидатам, які взяли участь у відборі!
Ми пишаємося українською молоддю і впевнені, що з такими українцями наша країна неодмінно стане успішною!
Якщо Ви бажаєте підтримати програму, це можна зробити за лінком на сайті Фонду.

“Молодіжний делегат до ООН” – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Ініціаторки проекту в Україні – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році. За 5 років існування програма “Молодіжний делегат України до ООН”дала можливість 12 молодим людям стати молодіжними делегатами України до ООН з подальшим річним мандатом.