Рік здійснення буйних мрій: звіт Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2021 рік

Минулий рік у Фонді родини Богдана Гаврилишина промайнув активно в цікавих проєктах та ініціативах. Запрошуємо знайомитися зі звітом за 2021 рік, який презентує наші заходи, інституційну діяльність та досягнення.

Презентуємо звіт Фонду родини Богдана Гаврилишина за 2021 рік.

Ключове у 2021 році:

  • Рік у Фонді розпочався із ребрендингу та оновлення візуальної айдентики організації.
  • До 95 річниці з дня народження Богдана Гаврилишина було перевидано його автобіографічну книгу з мультимедійними доповненням матеріалів з життя й діяльності відомого українця.
  • З ініціативи Фонду Верховна Рада України запровадила День відповідальності людини на державному рівні зі щорічним відзначенням його 19 жовтня, у день народження Богдана Гаврилишина.
  • З нагоди Дня відповідальності людини у Фонді започатковано премію відповідальності Responsibility Award. У 2021 році ми відзначали організації громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана з одним або кількома пунктами Декларації відповідальності людини.
  • Програма «Молодь змінить Україну» охопила всі області України, а також уже вдруге втілювалася і на локальному рівні – у Полтавській області.
  • Команда та спільнота Фонду в останні дні травня здійснили мандрівку до Карпат і передали «привіт» усій Україні із засніжених вершин Говерли.

Більше інформації про заходи, освітні проєкти та спільноту Фонду шукайте в онлайн-версії звіту.

Please follow the link to read ENG version of the report: https://bit.ly/3Stmrg2 

Запрошуємо до читання!