Церемонія нагородження переможців Премії відповідальності «Responsibility Award 2021»

22 січня, у День Соборності України, відбудеться відзначення переможців Премії відповідальності Responsibility Award 2021 та святковий концерт.

Подія об’єднає в собі цінності соборності та відповідальності як фундаментальні та рушійні для нашої країни.

День Соборності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Премія відповідальності Responsibility Award 2021 — це нагорода Фонду родини Богдана Гаврилишина для організацій громадянського суспільства, діяльність яких пов’язана з одним або декількома пунктами Декларації відповідальності людини. Для учасників це не лише можливість отримати фінансову премію, це можливість розповісти про суспільно важливі проблеми, які вони вирішують через свою роботу.

Цьогоріч премію вручатимуть вперше. Свої заявки на участь подали 23 громадські організації, а у фінал потрапило 15 організацій-учасниць.  За результатами голосування Фонд родини Богдана Гаврилишина розподілить премії у грошовому еквіваленті у 100 000, 50 000 та 25 000 гривень (перше, друге і третє місце відповідно) між трьома переможцями. Також організації буде відзначено спеціальною нагородою — Статуеткою Премії відповідальності Responsibility Award 2021, яку створив відомий український скульптор, народний художник України Олег Пінчук.

У межах проєкту також заплановані радіоефіри на Першому каналі Українського радіо.

Про те, чому відповідальність є базовою цінністю, яка допомагає творити швидкі позитивні зміни у суспільстві, про важливість мотивації й надання ресурсної підтримки представникам громадського сектора, а також про підсумки проєкту говоритимуть ведучі щоденного інтерактивного інформаційного шоу «Сьогодні. Вдень» (о 14:07) з організаторами Премії 21 і 24 січня. У п’ятницю, 21 січня, гостями студії будуть президентка Фонду родини Богдана Гаврилишина Христина Гаврилишин-Батрух (включення) та координатор Премії Максим Несвітайлов (у студії), у понеділок, 24 січня, — співзасновниця фонду Патриція Шморгун-Гаврилишин (включенням) і менеджерка з комунікацій та піару Фонду Маріанна Єлейко (в студії).

Запрошуємо долучатися до події! Трансляція концерту відбуватиметься на фейсбук-сторінках Фонду родини Богдана ГаврилишинаБудинку звукозапису Українського радіо та Українського радіо, найбільшої FM-мережі та найпопулярнішого розмовного радіо країни, 22 січня з 15:30 до 17:00. 

Телеверсію нагородження можна буде подивитися на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА 22 січня о 21:10.

Ведучими заходу будуть Галина Бабій та Роман Коляда, музичний супровід від оркестру народної та популярної музики Українського радіо.